TÜM İSTANBUL'UN İLÇELERİNE
Ücretsiz Keşif ve Montaj
Kaliteli Hizmet
Evren perde nasıl çalışır?
Hızlı Teslimat
Hızlı ve Güvenli Teslimat
Ofis Dikey Perde
Ofis Dikey Perde

Ofis Dikey Perde

Ürün Kodu : EP-2
5 Yıl Garantili Ürün
İSTANBUL İçi Ücretsiz Keşif ve Montaj

Ofis Dikey Perde sistemleri PVC ve kumaþtan olmak üzere iki çeþit üretimi yapýlmaktadýr. Standart 89mm ve 217mm enlerine sahip olan ofis dikey perde slat en þeklinde üretilmekte. Ofis dikey perdeler iç mekanlarý daha zenginleþtiren bir görünüm oluþturur. Ofis dikey perde 180 derece saða ve sola hareket etme özelliði ile güneþ ýþýnlarýný ve ýsýyý kontrol altýnda tutabilme imkaný saðlamaktadýr. Ofis dikey perde yapýsý nedeniyle kolay kolay arýza yapmazlar. Ofis dikey perdeler sýcak, soðuk, güneþin zararlý UV ýþýnlarý ve darbelere karþý oldukça dayanýklýdýr. Ofis dikey perde sistemleri sizlere daha uzun kullaným imkaný sunar. Ofis dikey perdelerde kullanýlan mekanizmalar "yanlýþ kullanma haricinde" asla arýza yapmaz.

PVC ve kumaþtan olmak üzere iki farklý üretimi yapýlabilen Ofis Dikey Perdemiz standart 89mm ve 217 mm enlerine sahip, slat en þeklinde sizlere sunulmaktadýr. 180 derece saða ve sola hareket etme özelliðine sahip olan Ofis Dikey Perdelerimiz ile güneþ ýþýðýnýn mekanlara giriþ açýsýný kolaylýkla ayarlayabilirsiniz. Böylelikle zararlý ultraviyole ýþýnlarýna karþý bir kalkan oluþtururken, D vitamini kaynaðý olan güneþten de mahrum kalmamýþ olursunuz.

Ýç mekanlarýnýzý zenginleþtiren Ofis Dikey Perde sistemlerimiz yanlýþ kullaným haricinde arýza yapmamasýndan kaynaklý sizlere kaliteli ve daha uzun kullaným imkaný sunmaktadýr.

Referanslar

Teknopark İstanbul
iSu
İstanbul Kraft Torba Ambalaj San. Tic. A.Ş
TEM Hospital
Nuryıldız
Mor Mimarlık
Bim Toptan Fiyatına Perakende Satış
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği
PATAVAT Think Digital
Özyurtlar Holding
GPD Banyo Mutfak Armatürleri
Garanti Bankası
Vakıfbank
Domankaya
Akademi Organizasyon
Genç Enerji Ergaz
Ağaoğlu Yaşam Mimarı
M.Y.M Shoes