TÜM İSTANBUL'UN İLÇELERİNE
Ücretsiz Keşif ve Montaj
Kaliteli Hizmet
Evren perde nasıl çalışır?
Hızlı Teslimat
Hızlı ve Güvenli Teslimat
Ofis Dikey Perde
Ofis Dikey Perde

Ofis Dikey Perde

Ürün Kodu : EP-2
5 Yıl Garantili Ürün
İSTANBUL İçi Ücretsiz Keşif ve Montaj

Ofis Dikey Perde sistemleri PVC ve kumaştan olmak üzere iki çeşit üretimi yapılmaktadır. Standart 89mm ve 217mm enlerine sahip olan ofis dikey perde slat en şeklinde üretilmekte. Ofis dikey perdeler iç mekanları daha zenginleştiren bir görünüm oluşturur. Ofis dikey perde 180 derece sağa ve sola hareket etme özelliği ile güneş ışınlarını ve ısıyı kontrol altında tutabilme imkanı sağlamaktadır. Ofis dikey perde yapısı nedeniyle kolay kolay arıza yapmazlar. Ofis dikey perdeler sıcak, soğuk, güneşin zararlı UV ışınları ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ofis dikey perde sistemleri sizlere daha uzun kullanım imkanı sunar. Ofis dikey perdelerde kullanılan mekanizmalar "yanlış kullanma haricinde" asla arıza yapmaz.

PVC ve kumaştan olmak üzere iki farklı üretimi yapılabilen Ofis Dikey Perdemiz standart 89mm ve 217 mm enlerine sahip, slat en şeklinde sizlere sunulmaktadır. 180 derece sağa ve sola hareket etme özelliğine sahip olan Ofis Dikey Perdelerimiz ile güneş ışığının mekanlara giriş açısını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Böylelikle zararlı ultraviyole ışınlarına karşı bir kalkan oluştururken, D vitamini kaynağı olan güneşten de mahrum kalmamış olursunuz.

İç mekanlarınızı zenginleştiren Ofis Dikey Perde sistemlerimiz yanlış kullanım haricinde arıza yapmamasından kaynaklı sizlere kaliteli ve daha uzun kullanım imkanı sunmaktadır.

Referanslar

Teknopark İstanbul
iSu
İstanbul Kraft Torba Ambalaj San. Tic. A.Ş
TEM Hospital
Nuryıldız
Mor Mimarlık
Bim Toptan Fiyatına Perakende Satış
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği
PATAVAT Think Digital
Özyurtlar Holding
GPD Banyo Mutfak Armatürleri
Garanti Bankası
Vakıfbank
Domankaya
Akademi Organizasyon
Genç Enerji Ergaz
Ağaoğlu Yaşam Mimarı
M.Y.M Shoes