TÜM İSTANBUL'UN İLÇELERİNE
Ücretsiz Keşif ve Montaj
Kaliteli Hizmet
Evren perde nasıl çalışır?
Hızlı Teslimat
Hızlı ve Güvenli Teslimat
Teras Screen Stor Perde
Teras Screen Stor Perde

Teras Screen Stor Perde

Ürün Kodu : EP-180
5 Yıl Garantili Ürün
İSTANBUL İçi Ücretsiz Keşif ve Montaj

Teras Screen Stor Perde resimde gözüktüğü gibi tavan bölümüne de uygulaması yapılabilmektedir. Yukarıdan yahut hangi bölgeden gelirse gelsin tüm güneş ışınlarını filtre ederek zarar görmenizi engeller. Screen stor perde göz kamaşmasını ve parlak yüzeylerin yansımalarının önüne geçmektedir. Sun screen stor perdeler dışarıyı görmenizi engellemez şeffaf yapısı nedeniyle dışarısını oldukça net bir şekilde görürsünüz sun screen stor perdelerin ayrıca temizliği de çok kolaydır.

Sun screen stor perde kumaşı yaşam alanlarında iç mekana olduğu gibi dış mekanlar için de fonksiyonlu ve çağdaş tarz ve dekorasyon işlevi yapmaktadır. Sun screen stor perdelerin kumaşları diğer kullandığınız perde kumaşları yerel perdeler ile uyumlu ve modern bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır.

Sun screen stor perdeler yarı güneş kırıcı özelliği olan perde türleridir. Güneş ışınlarının aydınlatması ve ısıtma ihtiyacının yoğun olduğu iç ve dış mekanlarda kullanılan ve kısıtlamaksızın görebilme özelliği olan yaşam alanlarında çokça tercih edilmektedir.

Referanslar

Teknopark İstanbul
iSu
İstanbul Kraft Torba Ambalaj San. Tic. A.Ş
TEM Hospital
Nuryıldız
Mor Mimarlık
Bim Toptan Fiyatına Perakende Satış
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği
PATAVAT Think Digital
Özyurtlar Holding
GPD Banyo Mutfak Armatürleri
Garanti Bankası
Vakıfbank
Domankaya
Akademi Organizasyon
Genç Enerji Ergaz
Ağaoğlu Yaşam Mimarı
M.Y.M Shoes