TÜM İSTANBUL'UN İLÇELERİNE
Ücretsiz Keşif ve Montaj
Kaliteli Hizmet
Evren perde nasıl çalışır?
Hızlı Teslimat
Hızlı ve Güvenli Teslimat

İstanbul İçi Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul İçi Hizmet Bölgeleri

Evren Perde, İstanbul’un tüm bölgelerinde Anadolu veya Avrupa yakasına, ücretsiz keşif ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Alanında uzmanlaşmış saha ekibimiz satın almış olduğunuz perde ürünleri için adresinize gelerek gerekli ölçüleri aldıktan sonra (gün içerisinde) veyahut sizin belirleyeceğiniz günde kurulum ve montaj işlemleri hızla ve profesyonelce yapmaktadır. Perdecilik sektöründe amacımız ve ilkemiz yaptığımız ve ürettiğimiz ürün ve teknik desteği sıfır hata ile yapmaktır. Bizden almış olduğunuz perde ürünlerinden memnun kalmadığınız perde veya perde ürünleri hakkında bizleri arayarak teknik destek ekibimiz ile profesyonel çözümler üreterek problemlerin en kısa sürede giderilmesini sağlamak amacıyla bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.


Perdeci sektörünün gelişmesiyle perde sadece bir pencereyi kapatmak için değil, bulunduğu mekânlarda dekorasyonun en önemli bir parçası haline gelmeyi başarmıştır. Evren Perde olarak perdeci sektöründe birçok perde sistemiyle sizlere hizmet sunmaktayız. Perdeci olarak çoğunun üretimini kendimizin yaptığı; stor perde, jaluzi perde, dikey perde, ahşap stor perde, zebra perde, sahne perdesi, blackout perde, screen perde, screen stor perde, ev perdesi, pliseli perde, ofis büro perdesi, motorlu perde, projeksiyon perdeleri, sineklik perdeleri, cam balkon perdeleri, akustik perdeler ve baskılı stor perde gibi perde çeşitlerimiz ile İstanbul’un perdeci dendiğinde aklına gelen ilk markayız.


Perdeci


Perdeci denilince akla gelen firmalar arasında önde gelen Evren Perde firmasıdır. Sektörde göstermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde müşterilerinin bütün perde ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Acil perde ihtiyaçlarınız için bizleri hemen aramanız yeterlidir. İstanbul içi ücretsiz keşif ve montaj hizmetimiz vardır. Dilerseniz yanda bulunan İstanbul bölgelerinden bulunduğunuz bölgeyi seçerek ücretsiz keşif için talep formunu doldurabilirsiniz.


1996 yılında ufak bir dükkânda başlayan Evren Perde perdeci sektöründe kendine hep daha fazla sorumluluk yükleyerek bugüne ulaşıp İstanbul’un her noktasına hizmet veren perdeci durumuna gelmiştir. Perdeci olarak müşterilerinin istediği model ve ölçülere göre üretimini yaptığı perdeleri en güvenilir ve kaliteli bir şekilde teslim etmektedir.

Sizler de en iyi perde ve perdeci hizmetini almak istiyorsanız ücretsiz keşif ve ölçü için bizleri arayıp gerekli bilgileri alabilirsiniz. Kendimizi perdeci olarak nitelendirdiğimiz, maddiyatı geri planda tutup hizmetin kalitesine odaklandığımız ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimizi en kısa sürede ziyaret edip size en iyi perdeci hizmetini verebilmemiz için Evren Perde iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.


Referanslar

Teknopark İstanbul
iSu
İstanbul Kraft Torba Ambalaj San. Tic. A.Ş
TEM Hospital
Nuryıldız
Mor Mimarlık
Bim Toptan Fiyatına Perakende Satış
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği
PATAVAT Think Digital
Özyurtlar Holding
GPD Banyo Mutfak Armatürleri
Garanti Bankası
Vakıfbank
Domankaya
Akademi Organizasyon
Genç Enerji Ergaz
Ağaoğlu Yaşam Mimarı
M.Y.M Shoes