Hakkımızda

HAKKIMIZDA :
Evrenperde Grubu 1996 yılından bugüünümüze kadar olan sürede, Eren perde adı ile başlamış ve Evren perde adı ile perde ev tekstili ürünlerinde; İstanbul’da tüm ilçelerde faaliyetine devam etmektedir.

KURUMSAL STRATEJİ :
Türkiye’nin lider perde ve ev tekstili mağazası olan Evren perde, yurtiçinde, koleksiyon çeşitliliği, müşterisine verdiği değerle tekstil sektörünün perde ve ev tekstili alanında öncü rol almıştır.

İLKEMİZ :
Teknolojiye, sektöre, çalışanlarımıza, müşteri zincirimize yeterince çözüm üretmek. Yenilikçi, yaratıcı, atılımcı, paylaışımcı, çözümleyici,akılcı, bilimsel ve düzeyli yaklaşımlarda bulunmaktır.

PERDE ÜRÜN GRUPLARI :
Ofis perde, Stor perde, Ahşap perde, Pul işlemeli, Hazır Perde, ipek,keten,viskon,Stor,jaluzi,Japon,bambu,dikey perde ve Perde aksesuarları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

MOTORLU PERDE SİSTEMLERİ :
Motorlu stor perde Motorlu jaluzi perde Motorlu dikey perde Motorlu zebra perde Tüm mekanik ve elektronik perde sistemleri ve kurulumları ile birlikte üretici firma olarak hizmet vermektedir. Evrenperde, bugünden yarına uzanan geniş vizyonu, tutarlı ve uzun vadeli fikir birliği içinde bulunması ile perdeci sektöründe değerini en üst seviyede korumakta ve sektörde liderliğini devam ettirmektedir.