ÜCRETSİZ
İstanbul İçi Ücretsiz Keşif ve Montaj

PERDE TAMİRİ, BAKIMI, TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Perdenizi yeniliyoruz. Hasarlı ve onarılması güç perdelerinizi tamir ediyoruz. Perde çeşidiniz ne olursa olsun bir telefon ile hizmetinizdeyiz. Onarılacak perdeleriniz veya değiştirmeyi düşündüğünüz perdeleriniz için biden fiyat alabilirsiniz.

Aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

TEL : 0(212) 435-6294
GSM : 0(532) 651-9244

Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır..

Stor perde temizliği temizliği için üç şeye ihtiyacınız bulunamaktadır. Bir adet lavabo, bir adet çamaşır deterjanı ve bir adet diş fırçası, Olmazsa olmazımız temiz su. Bu mevcut malzemelerimiz ile stor perdenizi ilk günkü kadar yepyeni bir görünüme getirmeniz olanaklı hale gelecektir. Stor perde nasıl temizleniyor peki, bu malzemeler kullanılarak stor perde temizliği nasıl yapılır? Sorularınızın cevapları için yapmanız gerekenler ;

Stor perde temizliği için ilk olarak lavabonun içerisini ılık su ile doldurunuz. Su içerisine renksiz çamaşır beyazlatıcı, bir fincan çamaşır deterjanı ilave ediniz daha sonra stor perdeyi yuvarlak mekanizma çubuğundan çıkartın, ardından hazırlamış olduğunuz ılık deterjanlı su içerisine ıslayacağınız stor perdenin üç saat kadar burada beklemesini sağlayın. Belirtilen zamanın sonunda diş fırçası ile özellikle çok kirli olan bölgeleri, hem su içinde, hem dışaında stor perdeye zarar vermeden nazikçe fırçalayın. Stor perde temizliği bu şekilde tamamlandığında, su içerisinden çıkartacağınız stor perdenizi tekrar camınıza takıp kullanabilirsiniz.